Satış ve Teslimat Koşulları

Guguk Outdoor Satış ve Teslimat Koşulları
 
1. Fiyatlarımız:
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir. Ürünlerimiz TL. para birimiyle fiyatlandırılmaktadır.
 
2. Ödemeler:
Ödemelerinizi, kredi ve banka kartı veya banka havalesi/eft yoluyla yapabilirsiniz. Cardfinans, Paraf, Maximum, World, Bonus, Advantage ve Axess kartları ile yapılan ödemelere taksit olanağı bulunmaktadır. Bankanın yapmış olduğu kampanya koşullarına göre ilave taksit sayısı değişiklik göstermektedir.
 
3. Siparişlerinizin Geçerliliği:
Siparişleriniz, ödemenin Guguk Outdoor’a ulaştığı anda geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerin bedeli tarafınıza iade edilecektir.
 
4. Teslimat:
50 TL üzeri tüm siparişleriniz UPS kargo ile ücretsiz gönderilir. 50 TL aldında ki siparişleriniz için kargo ücreti 9.90 TL'dir. Siparişler kargoya verildikten sonra İstanbul içi 3 iş günü, İstanbul dışı ise maksimum 6 iş günü (mücbir sebepler ve belirli gün teslim olan bölgeler hariç) içinde teslim edilmektedir. Kıbrıs ve adalara teslimatımız bulunmamaktadır. Bu gibi olan teslimatlar için merkez adres verilmesi gerekmektedir. Kargo gönderimi ücretsiz olduğundan, teslimat sırasında ayrıca bir kargo bedeli ödenmesi söz konusu değildir. 

Siparişiniz, ödemeniz Guguk Outdoor’a ulaştıktan sonra en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir. Siparişlerinizin takibini, gugukoutdoor.com siparişlerim bölümünden yapabilirsiniz. Satın alma aşamasında fatura ve teslimat adreslerini farklı seçebilirsiniz. Bu durumda; fatura size, ürün ve fiyatsız irsaliye belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir. Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir. Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Kargo bize geri dönecektir. 

Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz. Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
 
5. Sipariş İptali, Ürün İade ve Değişim İşlemleri:
 
İade (Cayma Hakkı)
 
Ürün tesliminden itibaren 14 gün içinde ürün iade (cayma) hakkına sahipsiniz. Satın almış olduğunuz ürünün iade işlemi için; iade formu üzerinde ilgili alanları doldurulması gerekmektedir. Talebiniz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Yapılan değerlendirmenin sonucunu siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. Para iadesi için; Yapacağınız tüm iadeler; Guguk Outdoor  tarafından kargo şirketi aracılığı ile yapılmalıdır. 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
 
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Ürünün hasarsız, tüm aksesuarları, sertifikaları ve faturasının tüm kopyaları ile gönderilmesi gerekir.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Size teslimat yapan kargo firması aracılığıyla ile iade gönderimini yapmanız gerekir. Farklı kargo firmaları aracılığıyla gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.
- İade etmek istenilen ürünün faturası KDV mükellefi (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) adına düzenlenmiş ise, ürünü iade ederken, iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) düzenlenmelidir. Faturası, KDV mükelleflerine (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) düzenlenmiş siparişlerin iadeleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
 
Değişim
 
Fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. Ürün değişim formu sayfasına girerek, formu doldurunuz. Sonrasında ürün ve faturanın aslını UPS Kargo ile ücretsiz olarak Guguk Outdoor adresine gönderiniz. Değişim yapacağınız ürünün kullanılmamış ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. Değiştirmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise değişim işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin değişimi yapılamamaktadır.
 
İptal
 
Siparişinizi siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz. Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz. Ürün iptalleri tarafımızdan en kısa sürede yapılacaktır.


Satış ve teslimat konularında talep ve sorularınız için;

Telefon: 0850 241 00 77
E-Posta Adresi:[email protected]
 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.